Naruto-KuN RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto-KuN RPG

This is RPG forum for Naruto named Naruto-Kun RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Конан & Пейн - Фен Клуб

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
SweeT_Konan

SweeT_Konan


Female Брой мнения : 401
Село : Амегакуре
Registration date : 08.04.2008

Конан & Пейн - Фен Клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Конан & Пейн - Фен Клуб   Конан & Пейн - Фен Клуб Icon_minitimeСря Апр 09, 2008 2:17 pm

Та реших да направя фен клуб на двойката партньори от Акатски - Нагато Пейн и Конан !!
И двамата са от селото скрито в дъжда - Амегакуре. Когато били много малки заедно с Яхико остават сираци в една от войните в селото. Налагало се да се справят сами във всичко , като по - късно срещат Джирая който се грижил за тях и ги учил на основни неща в нинжутсуто. Яхико умира и Конан и Пейн остават сами. По - късно се присъединяват към Акатски , като Пейн става лидер. Всички го наричат с пълното му име , само Конан има право на малко име - Пейн.
Нагато е известен , като " Шестте пътя към болката " , той има шест тела споделящи един ум.. Конан е известна , като " God's Angel " - Ангелът на Бог, заради естествената и дарба в оригами.. Има способноста да си трансформира крила от хартия от там идва и този нейн прякор...
Ето снимка :
Конан & Пейн - Фен Клуб 878828_orig

Членуващи :

SweeT_Konan
Орочимару
Konoha's Yellow Flash
SleeP


Последната промяна е направена от SweeT_Konan на Вто Май 20, 2008 10:09 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Орочимару




Брой мнения : 2
Registration date : 03.05.2008

Конан & Пейн - Фен Клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конан & Пейн - Фен Клуб   Конан & Пейн - Фен Клуб Icon_minitimeНед Май 04, 2008 2:11 pm

аз искам да съм член
Върнете се в началото Go down
Konoha's Yellow Flash

Konoha's Yellow Flash


Брой мнения : 18
Registration date : 21.04.2008

Конан & Пейн - Фен Клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конан & Пейн - Фен Клуб   Конан & Пейн - Фен Клуб Icon_minitimeПон Май 05, 2008 3:17 am

И аз
Върнете се в началото Go down
SweeT_Konan

SweeT_Konan


Female Брой мнения : 401
Село : Амегакуре
Registration date : 08.04.2008

Конан & Пейн - Фен Клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конан & Пейн - Фен Клуб   Конан & Пейн - Фен Клуб Icon_minitimeВто Май 13, 2008 10:59 am

записах ви Very Happy добре дошли
Върнете се в началото Go down
-=s@s0r1=-




Брой мнения : 42
Registration date : 17.05.2008

Конан & Пейн - Фен Клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конан & Пейн - Фен Клуб   Конан & Пейн - Фен Клуб Icon_minitimeВто Май 20, 2008 3:05 am

!!!!!
Върнете се в началото Go down
SleeP

SleeP


Брой мнения : 11
Registration date : 20.05.2008

Конан & Пейн - Фен Клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конан & Пейн - Фен Клуб   Конан & Пейн - Фен Клуб Icon_minitimeВто Май 20, 2008 10:09 am

Хехе, пиши ме и мен Razz.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Конан & Пейн - Фен Клуб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Конан & Пейн - Фен Клуб   Конан & Пейн - Фен Клуб Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Конан & Пейн - Фен Клуб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Naruto-KuN RPG :: Други :: Фен Клубове-
Идете на: